Contact

NEEM KONTACT MET ONS OP!

Heeft u vragen aan NORMBAU en het assortiment, of zoekt u hulp voor het oplossen van problemen? Hier vindt u de juiste contact gegevens.

NORMBAU GmbH

Schwarzwaldstraße 15
D-77871 Renchen
DUITSLAND

Telefoon: +49 7843 704-0
Telefaxc: +49 7843 704-43
E-Mail: normbau@allegion.com
Internet: www.normbau.de

Customer Care Manager

Carolin Benz

Telefon: +49 7843 704-22

E-Mail: Carolin.Benz@allegion.com

Commercial Director NORMBAU

Eddy van der Vegte

Telefon: +49 7843 704-0

E-Mail: Eddy.vandervegte@allegion.com

Customer Care for Care Solutions & Architectural Hardware

Gebiete Nord-West

 

Jennifer Gabner

Telefon: +49 7843 704-13

E-Mail: Jennifer.Gabner@allegion.com

 

Stefanie Steimel

Telefon: +49 7843 704-46

E-Mail: Stefanie.Steimel@allegion.com

Gebiete Süd-Ost

 

Ulrike Vollmer

Telefon: +49 7843 704-36

E-Mail: Ulrike.Vollmer@allegion.com

 

Carolin Matthis

Telefon: +49 7843 704-65

E-Mail: Carolin.Matthis@allegion.com

Commercial Agent for Access Control System

Tevfik Sarikaya

Telefon: +49 7843 704-0

E-Mail:  Tevfik.Sarikaya@allegion.com

Customer Care for Access Control Systems

Jessica Knedel

Telefon: +49 7843 704-53

E-Mail: Jessica.Knedel@allegion.com

Achim Hoffmann

Telefon: +49 7843 704-81

E-Mail: Achim.Hoffmann@allegion.com

Telefax +49 7843 704-79

Key Account Manager International

Marianne Kern

Telefon: +49 7843 704-34

E-Mail: Marianne.Kern@allegion.com

Customer Care International

Heidrun Lehmann

Telefon: +49 7843 704-49

E-Mail: Heidrun.Lehmann@allegion.com

 

Gerlinde Kopf

Telefon: +49 7843 704-51

E-Mail: Gerlinde.Kopf@allegion.com

 

Doris Kern

Telefon: +49 7843 704-70

E-Mail: Doris.Kern@allegion.com

Susanne Roth

Telefon: +49 7843 704-61

E-Mail: Susanne.Roth@allegion.com

 

Ellen Armand

Telefon: +49 7843 704-70

E-Mail: Ellen.Armand@allegion.com

 

Carina Schneider

Telefon: +49 7843 704-82

E-Mail: Carina.Schneider@allegion.com

Commercial Agent for Access Control System

Tevfik Sarikaya

Telefon: +49 7843 704-0

E-Mail:  Tevfik.Sarikaya@allegion.com

Partner International

Nederland

Rob J.M. Kwakkenbos

Sales Manager Netherlands

Mobile: +31 6 47230980

E-Mail: Rob.Kwakkenbos@allegion.com

 

Oostenrijk

LOY Gesellschaft m.b.H.

Heinrich von Buol Gasse 6

A-1210 Wien

ÖSTERREICH

Telefon: +43 125 975 77

Fax: +43 125 975 81

E-Mail: loy@loy.at

Web: www.loy.at

 

België & Luxemburg

Billiau Projects

Surremontstraat 11

B-8553 Otegem

BELGIEN

Telefon: +32 567 724 60

Mobil: +32 476 495 780

Fax: +32 567 724 60

E-Mail: Johan.Billiau@allegion.com

 

 

 

 

 

 

 

Zwitserland

NOSAG AG

Durisolstrasse 12

CH-5612 Villmergen

SCHWEIZ

Telefon: +41 564 191 900

Fax: +41 564 191 901

E-Mail: info@nosag.ch

Web: www.nosag.ch

 

Slovenië

MEDI-A-NORM d.o.o.

Ksenija Ursic

Cesta v mestni log 28

1000 Ljubljana

SLOWENIEN

Telefon: +38 651 435 159

E-Mail: medianorm.storitve@gmail.com

Telefax +49 7843 704-63